Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pielęgnacja ogrodu | Nawierzchnie | Rośliny | Trawniki | Narzędzia ogrodnicze | Ogrodzenia i bramy | Architektura ogrodowa

Polecany artykuł

Nie koś sam trawnika

Nie koś sam trawnika. Włącz… Zapomnij… Odpocznij. POLSKA PREMIERA - HUSQVARNA AUTOMOWER™

W połowie maja firma HUSQVARNA po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała automatyczne kosiarki AUTOMOWER™ oraz nowość 2008 na rynkach światowych - AUTOMOWER™ SOLAR HYBRID. Produkty prezentowane są jako wyjątkowi mechaniczni eksperci ds. koszenia trawnika.

HUSQVARNA AUTOMOWER™ to pierwsze na świecie w pełni zautomatyzowane kosiarki, które łagodnie wprowadzają nowoczesność do życia codziennego. Inteligentne kosiarki zostały tak skonstruowane, aby same realizowały koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód (np.: rośliny, mała architektura ogrodowa), ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są: ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu oraz lekkie i o niewielkich rozmiarach. Przeznaczone są do pielęgnacji małych (do 500m²) oraz dużych ogrodów (do 3000m²). Są to produkty o estetycznych i nowoczesnych kształtach.

Firma Husqvarna od ponad 300 lat uważnie obserwuje rynek konsumentów dóbr. Sztab doświadczonych specjalistów nieustannie pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi. Regularnie zlecamy badania marketingowe i elastycznie reagujemy na sygnały o zachodzących na rynku zmianach. W odpowiedzi na zachowania, zwyczaje i potrzeby konsumentów udoskonalamy maszyny, będące już w sprzedaży i wprowadzamy zupełnie nowe. Taką właśnie światową nowością są kosiarki Husqvarna Automower™, które stworzyliśmy dla tych, którzy cenią zarówno nowoczesny design otoczenia, jak i wolny czas - powiedział Piotr Stański, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży firmy Husqvarna.


Prezentowany sprzęt jest w pełni profesjonalną i nowoczesną maszyną dbająca o systematyczną pielęgnację trawnika oraz o środowisko naturalne, ponieważ nie wydziela do atmosfery niepożądanego dwutlenku węgla ani szkodliwych spalin. Tegoroczna nowość AUTOMOWER™ SOLAR HYBRID wyposażona jest w baterie słoneczne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zwiększona została także wydajność koszenia. Przez 24 godziny ten inteligentny przyjaciel ogrodu kosi ponad 2000 m² powierzchni - dodał Jerzy Banaszczyk, Menedżer ds. Produktu w firmie Husqvarna Poland.

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone